Family Sittardia

Každá profese potřebuje specialisty a proto společnost Sittardia založila divize zaměřující se na různé oblasti propagace. Díky jednotlivým specializacím vám můžeme nabídnout kompletní služby na špičkové úrovni.

Hodnoty

Kreativita

Ctíme kreativní přístup, který musí ovšem zohledňovat dva základní principy - originalitu a užitečnost. Jen tak může finální kreativita pomáhat značce a přinášet potřebné výsledky.

Procesní přístup

Věříme v systémový přístup. Všechny naše projekty pečlivě plánujeme a řídíme se podle nastaveného procesu. Tento přístup přináší naším klientům predikovaný výsledek.

Klientský servis

Bez spokojených zákazníků nemůže být dlouhodobá spolupráce. Bez dlouhodobé spolupráce nemůže dojít k hlubokému poznání potřeb klienta. Více než polovina zákazníků s námi spolupracuje déle než 10 let.

Napište nám


Již více než 16 let tvoříme kreativitu, která prodává. Záleží nám na špičkové úrovni a obchodní účinnosti naší práce. Naším cílem je vytvořit bezkonkurenční prezentaci s maximálním zhodnocením vložených prostředků. Vše, co pro vás vytvoříme, vám musí přinášet výsledky.

Sídlo firmy

Rybná 24, 110 00 Praha 1

E: obchod@sittardia.cz

T: 844 400 400

Agentura

Zeyerova 1456, 438 01 Žatec

E: obchod@sittardia.cz

T: 844 400 400